Podsumowanie lipca 2022

Właśnie mija połowa szkolnych wakacji, a nasz zespół w pocie czoła (na szczęście kadra kierownicza zaopatrzyła nas w nowoczesne klimatyzatory) pracował nad wprowadzeniem nowości do naszej aplikacji.

Comoveo CRM – co nowego?

Ocena pracy pracowników (wersja BETA)

graficzne przedstawienie pracy Twoich pracowników

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów, postanowiliśmy przygotować mechanizm, który na podstawie tego co robią Twoi pracownicy – przyznaje im punkty. Każda godzina oraz każdy dzień pracy są oceniane przez system i przedstawiany w formie graficznej na kalendarzu tygodniowym. Dzięki kolorom (od czerwonego do zielonego) można zaobserwować w których godzinach, jak „mocno” pracuje. Można zaobserwować w jakich godzinach pracownik nie pracował, albo w jakich dniach miał wolne.

Modyfikacje i poprawki w Comoveo CRM

 • Kalendarz
  Dodaliśmy informację na kalendarzu o numerach tygodni
 • Szanse sprzedaży / Procesy
  Korespondencja z tego poziomu została wzbogacona o kontynuację korespondecji, tworzenie szablonów wiadomości z już wysłanych e-maili
 • Wyszukiwarka globalna
  Pogrupowaliśmy wyniki wyszukiwania, dzięki czemu wyszukiwanie wpisów oraz fraz jest jeszcze bardziej efektywne a same wyniki wyszukiwania dokładniejsze
 • Dysk wirtualny
  Poprawiliśmy wyniki wyświetlania się plików w dysku wirtualnym. Od teraz możesz przeglądać je jako kafelki lub jako lista plików. Dodaliśmy możliwość podglądu załączników w dodatkowym małym oknie.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Picture of Comoveo CRM

Comoveo CRM

Analizujemy pracę w firmach oraz automatyzujemy procesy. Wypróbuj nas za darmo!

Zobacz co zrobiliśmy ostatnio

Sprawdź potencjał i nowe możliwości, jakie oferuje Ci Comoveo CRM!

14 dni za darmo, bez zobowiązań