Korzyści CRM dla właściciela firmy

Zobacz jakie funkcjonalności przygotowaliśmy dla Ciebie,
jeżeli jesteś właścicielem firmy to korzystanie z aplikacji przyniesie Ci wymierne korzyści

Nie chcesz spędzić całego swojego życia w biurze? Marzysz o wakacjach i odpoczynku? Obawiasz się jednak utraty kontroli nad działaniami podejmowanymi w Twojej firmie? Trudno Cię zastąpić, pracownicy bez Twojego nadzoru nie wywiązują się odpowiednio ze swoich obowiązków. Jesteś niezastąpiony, ale też zmęczony i zestresowany, tracisz chęć do pracy, która wcześniej była dla Ciebie źródłem satysfakcji. Odpręż się. To Ty tu jesteś najważniejszy! Potrzebujesz jednak wsparcia, usprawnienia procesu zarządzania firmą i narzędzia, systemu CRM, który odciąży Cię z wielu Twoich obowiązków.

Z Comoveo CRM korzystasz z możliwości zarządzania firmą zdalnie, z każdego miejsca na świecie. Jedynie czego potrzebujesz to Internet. W każdej chwili możesz nadzorować wykonywane czynności przez swoich pracowników, masz dostęp do wszystkich dokumentów, a także harmonogram i postęp prac w firmę. Możesz na bieżąco robić poprawki i nanosić zmiany. Masz wszystko pod kontrolą.

właściciel firmy
baza dokumentów

System CRM dbający o poufność dokumentów, danych i projektów

Jeżeli prowadzisz firmę w tradycyjny sposób, z pewnością dostrzegłeś, że trudno jest zabezpieczyć dokumenty przechowywane w segregatorach lub w biurku. Dostęp do nich ma każdy, czego jednak chciałbyś uniknąć. Zadbaj o swoje interesy! Zadbaj o bezpieczeństwo przechowywanych danych! Dzięki systemowi Comoveo CRM możesz zabezpieczyć wybrane dokumenty.

Masz do nich dostęp tylko Ty po wpisaniu danych logowania.

Przechowywanie dokumentów w formie elektronicznej eliminuje ryzyko ich utraty na skutek pożaru, kradzieży czy zalania. Możesz oczywiście przechowywać kopie w domu, tworząc niepotrzebnie drugie archiwum. Najskuteczniejszym sposobem zabezpieczenia dokumentów jest chmura oraz przechowywanie plików na wirtualnym dysku.

System Comoveo CRM

pozytywnie wpływa na wizerunek Twojej firmy

Większość firm zapomina nie jest świadoma, że estetyka ma znaczenie! Sporządzaj oferty w przejrzysty i oryginalny sposób z wyróżniającą Cię oprawą graficzną. Jest to jeden z czynników, decydujących o wyborze konkretnej firmy przez Twojego klienta – Twojej firmy. Oferta reprezentuje Ciebie, odzwierciedla charakter marki i sygnalizuje, z jak dużym profesjonalizmem podchodzisz do obsługi klienta i realizacji powierzonych Ci projektów. Zrób pierwsze dobre wrażenie, pozyskaj zaufanie swojego klienta.

Zadbaj o dobre relacje ze swoimi klientami. Wsparciem będzie dla Ciebie formuła CRM, która pozwala na precyzyjną analizę potrzeb i zachowania klientów. Dzięki temu stworzysz dobre strategie marketingowe, które zachęcą Twojego klienta do ponownego skorzystania z Twoich produktów lub usług. Będzie on ambasadorem Twojej marki.

Jeżeli w swojej firmie wdrożysz system Comoveo CRM:

  • zwiększy się efektywność pracy Twoich pracowników
  • lepiej zorganizujesz pracę swoją i swojego zespołu
  • wyeliminujesz powtarzanie tych samych czynności przez kilka osób
  • zyskasz kontrolę nad pracą również poza biurem
  • poprawisz relacje ze swoimi klientami
  • zaoszczędzisz czas
  • zabezpieczysz poufne dane i informacje
profil klienta

Comoveo ułatwia pracę

Przenieś swój zespół na nowy poziom, łącząc obecne kompetencje zespołu sprzedaży z efektywnymi procesami i przyjazną aplikacją.

14 dni za darmo, bez zobowiązań