Jesteś Właścicielem Firmy?

Świetnie, ale czy masz należytą kontrolę nad procesem sprzedaży i obsługi klientów w swojej firmie? Czy Twój dział sprzedaży osiąga satysfakcjonujące wyniki
i czy tak będzie w przyszłości?

Dzięki Comoveo CRM będziesz miał to pod kontrolą. Z każdego miejsca na świecie (potrzebny Internet) widzisz to, co zostało zrobione. Efekty i poziom realizacji założeń . Raporty pozwalają Ci szybko ocenić, czy odpowiednio zabezpieczona jest także przyszłość firmy.

wielokat-comoveo

Możesz to robić z dowolnego urządzenia, bo wszystkie działania wykonujesz na dysku wirtualnym w chmurze. Szybko sprawdzisz stan prac w procesach (raporty). Przejrzysz, jeżeli jest taka potrzeba, historię kontaktów i wszystkie dokumenty, jakie się pojawiły w komunikacji z danym klientem (każdy dokument jest trwale zarchiwizowany w systemie, więc zawsze możesz sprawdzić, co zaszło w prowadzeniu działań sprzedażowych dla danego klienta!).

wielokat-comoveo

Masz natychmiastowy dostęp do wszystkich dokumentów. Możesz je także odpowiednio zabezpieczać ustawiając odpowiednie uprawnienia dostępu zarówno dla manageów, jak i poszczególnych pracowników.

wielokat-comoveo

Możesz ustawiać zadania dla managerów i pracowników i sprawdzać poziom ich wykonania. Możesz tu kontaktować się z zespołem i każdym pracownikiem indywidualnie.

Nie czekaj! Twoi pracownicy potrzebują dobrze przemyślanego systemu CRM,
tak jak Twoja firma potrzebuje stale napływających nowych kontraktów
i oczekiwanych wyników sprzedażowych!

Sprawdź potencjał i nowe możliwości, jakie oferuje Ci Comoveo CRM!

14 dni za darmo, bez zobowiązań