Jesteś Właścicielem Firmy?

Świetnie, ale czy masz należytą kontrolę nad procesem sprzedaży i obsługi klientów w swojej firmie? Czy Twój dział sprzedaży osiąga satysfakcjonujące wyniki
i czy tak będzie w przyszłości? Czy da się to przewidzieć? Jak to ogarnąć?

wlasciciel-firmy

Jeśli jesteś właścicielem firmy, dzięki Comoveo CRM będziesz miał wszystko pod kontrolą. Z każdego miejsca na świecie widzisz to, co zostało zrobione danego dnia przez każdego pracownika. Dodatkowo zobaczysz efekty i poziom realizacji zadań, raporty, które pozwalają Ci szybko ocenić, czy odpowiednio zabezpieczona jest także przyszłość Twojej firmy, oraz ważne sprawy zaznaczone w kalendarzu.

wielokat-comoveo

Mobilność i dostępność 

Możesz sprawować kontrolę nad firmą i zadaniami z dowolnego urządzenia i miejsca na świecie, bo wszystkie działania wykonujesz na dysku wirtualnym w chmurze. Szybko sprawdzisz stan prac w procesach (raporty). Przejrzysz, jeżeli jest taka potrzeba, historię kontaktów i wszystkie dokumenty, jakie się pojawiły w komunikacji z danym klientem (każdy dokument jest trwale zarchiwizowany w systemie, więc zawsze możesz sprawdzić, co zaszło w prowadzeniu działań sprzedażowych dla danego klienta!). To zawsze ułatwia sprawę podczas wakacji. Bo wiesz dobrze, jak wygląda odpoczynek na Majorce, jak masz swoją firmę. 

wielokat-comoveo

Porządek w firmie

Po zalogowaniu masz dostęp do wszystkich dokumentów. Możesz je także odpowiednio zabezpieczać, ustawiając odpowiednie uprawnienia dostępu zarówno dla managerów, jak i poszczególnych pracowników.

wielokat-comoveo

Zarządzanie firmą

Przydzielasz zadania dla managerów i pracowników, dodatkowo możesz sprawdzić poziom realizacji przydzielonych zadań. Możesz też poprzez system Comoveo CRM kontaktować się z zespołem i z każdym pracownikiem indywidualnie.

Nie czekaj! Twoi pracownicy potrzebują dobrze przemyślanego systemu CRM,
tak jak Twoja firma potrzebuje stale napływających nowych kontraktów
i oczekiwanych wyników sprzedażowych! Jako właściciel firmy zadbaj o jej przyszłość.

Sprawdź potencjał i nowe możliwości, jakie oferuje Ci Comoveo CRM!

14 dni za darmo, bez zobowiązań