Comoveo – CRM najlepszym rozwiązaniem dla Twojej firmy

Korzyści CRM dla właściciela firmy

Nie chcesz spędzić całego swojego życia w biurze? Marzysz o wakacjach i odpoczynku? Obawiasz się jednak utraty kontroli nad działaniami podejmowanymi w Twojej firmie? Trudno Cię zastąpić, pracownicy bez Twojego nadzoru nie wywiązują się odpowiednio ze swoich obowiązków. Jesteś niezastąpiony, ale też zmęczony i zestresowany, tracisz chęć do pracy, która wcześniej była dla Ciebie źródłem satysfakcji. Odpręż się. To Ty tu jesteś najważniejszy! Potrzebujesz jednak wsparcia, usprawnienia procesu zarządzania firmą i narzędzia, systemu CRM, który odciąży Cię z wielu Twoich obowiązków.

Z Comoveo CRM korzystasz z możliwości zarządzania firmą zdalnie, z każdego miejsca na świecie. Jedynie czego potrzebujesz to Internet. W każdej chwili możesz nadzorować wykonywane czynności przez swoich pracowników, masz dostęp do wszystkich dokumentów, a także harmonogram i postęp prac w firmę. Możesz na bieżąco robić poprawki i nanosić zmiany. Masz wszystko pod kontrolą.

System CRM dbający o poufność dokumentów, danych i projektów

Jeżeli prowadzisz firmę w tradycyjny sposób, z pewnością dostrzegłeś, że trudno jest zabezpieczyć dokumenty przechowywane w segregatorach lub w biurku. Dostęp do nich ma każdy, czego jednak chciałbyś uniknąć. Zadbaj o swoje interesy! Zadbaj o bezpieczeństwo przechowywanych danych! Dzięki systemowi Comoveo CRM możesz zabezpieczyć wybrane dokumenty.

Masz do nich dostęp tylko Ty po wpisaniu danych logowania.

Przechowywanie dokumentów w formie elektronicznej eliminuje ryzyko ich utraty na skutek pożaru, kradzieży czy zalania. Możesz oczywiście przechowywać kopie w domu, tworząc niepotrzebnie drugie archiwum. Najskuteczniejszym sposobem zabezpieczenia dokumentów jest chmura oraz przechowywanie plików na wirtualnym dysku.

System Comoveo CRM pozytywnie wpływa na wizerunek Twojej firmy

Większość firm zapomina nie jest świadoma, że estetyka ma znaczenie! Sporządzaj oferty w przejrzysty i oryginalny sposób z wyróżniającą Cię oprawą graficzną. Jest to jeden z czynników, decydujących o wyborze konkretnej firmy przez Twojego klienta – Twojej firmy. Oferta reprezentuje Ciebie, odzwierciedla charakter marki i sygnalizuje, z jak dużym profesjonalizmem podchodzisz do obsługi klienta i realizacji powierzonych Ci projektów. Zrób pierwsze dobre wrażenie, pozyskaj zaufanie swojego klienta.

Zadbaj o dobre relacje ze swoimi klientami. Wsparciem będzie dla Ciebie formuła CRM, która pozwala na precyzyjną analizę potrzeb i zachowania klientów. Dzięki temu stworzysz dobre strategie marketingowe, które zachęcą Twojego klienta do ponownego skorzystania z Twoich produktów lub usług. Będzie on ambasadorem Twojej marki.

Jeżeli w swojej firmie wdrożysz system Comoveo CRM:

  • zwiększy się efektywność pracy Twoich pracowników
  • lepiej zorganizujesz pracę swoją i swojego zespołu
  • wyeliminujesz powtarzanie tych samych czynności przez kilka osób
  • zyskasz kontrolę nad pracą również poza biurem
  • poprawisz relacje ze swoimi klientami
  • zaoszczędzisz czas
  • zabezpieczysz poufne dane i informacje

Główne zalety dla właściciela firmy

Kontrola i analiza pracowników

Ta funkcja pomaga właścicielowi firmy w zarządzaniu efektywnością pracy swoich podwładnych. Prezentowane są osiągnięcia w danym okresie danego pracownika m.in. ilość dodanych kontaktów do bazy, ilość stworzonych ofert, zleceń czy ilość zrealizowanych zadań.

comoveo crm Profil klienta
comoveo crm faktury

Funkcjonalność i szybkość

Intuicyjny moduł z potężnymi możliwościami oraz pełnym podglądem plików, ofert lub zleceń na wirtualnym drugim ekranie podczas fakturowania. Możliwość wyboru języku w jakim przygotowujemy fakturę - polskim, angielskim, niemieckim lub francuskim - jest bardzo przydatną funkcją dla osób sprzedających za granicę. System automatycznie przypisuje do języka faktury odpowiednie konto bankowe.

Poczta w chmurze - zawsze dostępna

Stworzony system poczty elektronicznej wyróżnia się nowoczesnym designem jak i intuicyjnym panelem obsługi. Z ramienia poczty mamy stały kontakt z klientem poprzez kartoteki klienta czy oferowanych mu produktów. Możemy planować akcje mailingowe jak i rozsyłać firmowego newslettera. Poczta jest podpięta pod działania poszczególnych pracowników w kalendarzu działań. Usługa poczty pozwala na pracę w systemie "poza biurem".

comoveo crm poczta
comoveo crm dysk wirtualny

Przechowywanie dokumentów w chmurze

Usługa dysku wirtualnego daje możliwość bezpiecznego przechowywania wszelkiego rodzaju plików. W naszej aplikacji można dodać użytkowników, przydzielać im prawa jak i przekazywać dokumenty. Praca z dyskiem wirtualnym daje nam niezależność pracy - w dowolnym miejscu, o dowolnym czasie. Dostęp do danych jest zawsze aktywny. O zaletach wirtualnego dysku świadczy jego ogromna pojemność oraz solidna ochrona danych. Serwery pracują w systemie RAID 1.

Profesjonalne przygotowanie ofert kluczem do sukcesu.

Przygotowywanie ofert nigdy nie będzie już żmudnym procesem. Wybieramy wcześniej zdefiniowane produkty z listy, ich opisy zaczytują się automatycznie, jest jednak możliwa ręczna edycja tych treści wraz z możliwością zmiany ceny. Również predefiniowane raporty ofert można na bieżąco dostosowywać do bieżących potrzeb. Automatyzacja przejścia ofert w zlecenie pozbawia plik informacji o cenach sprzedaży i danych klienta, więc w zależności od branży, taki plik można wysłać bezpośrednio do swojego dostawcy - jako zamówienie.

comoveo crm oferty i zlecenia
comoveo zadania

Przydzielaj sobie lub podwładnym zadania

Planuj sobie zadania do wykonania na poszczególne dni, twórz zadania do zrealizowania dla swoich pracowników. Do zadań można dołączyć poszczególne pliki ofert, które można błyskawicznie podejrzeć, znacząco przyspiesza i ułatwia to pracę.

Sprawnie z komputera na telefon

Dzięki tej funkcjonalności możliwe jest wgranie plików z telefonu komórkowego na komputer dosłownie w pare sekund. Proces ten jest niezwykle prosty: skanujesz kod QR podany przy ofercie, dołączasz z telefonu zdjęcie lub wybierasz plik wcześniej przygotowany (jpg, pdf). Korzystanie z kodów QR jest dostępne z poziomu bazy klientów oraz ofert. Dodatkowo błyskawicznie skanując kod QR klienta wprowadzasz jego dane do telefonu jako wizytówkę z jego pełnymi danymi.

comoveo CRM kody QR

Korzyści dla właściciela

ico

Jakość obsługi

Napływające aktualne informacje od współpracowników pozwalają na podejmowanie trafnych decyzji, które są podstawą profesjonalnej obsługi klienta.

ico

Profesjonalna obsługa zleceń

Pełna historia ofertowania pozwala na przedstawienie klientowi właściwych rozwiązań i argumentację, z którą będzie się chciał zgodzić.

ico

Dostęp do dokumentów firmowych

Całośc dokumentacji firmowej jest dostępna w każdej chwili z każdego miejsca, w którym jest dostęp do internetu.

ico

Zwiększenie sprzedaży

Personalizacja ofert, połączona z utrzymywaniem dobrych relacji z klientem powoduje większą ilośc domkniętych realizacji

ico

Nowoczesne rozwiązanie

Przedstawienie atrakcyjnie wyglądających ofert, integracja środowiska firmowego w jednym miejscu daje nam przewagę nad innymi.

ico

Kontrola i zwiększenie zysków

Automatyzacja procesów sprzedażowych zwiększa istotnie wydajność każdego pracownika, podgląd do dokumentacji zakupowej optymalizuje zyski.