Korzyści CRM dla managera

Zobacz jakie korzyści z aplikacji Comoveo CRM będziesz posiadał,
jeżeli jesteś kierownikiem działu, managerem lub zarządzasz zespołem.

Twoja praca jest wielozadaniowa, jesteś odpowiedzialny za ważne procesy zachodzące w firmie, co wymaga od Ciebie nieustannej koncentracji i bardzo dobrze zorganizowanej pracy. W natłoku obowiązków przekraczasz granicę między życiem prywatnym i zawodowym, co niekorzystnie wpływa na obie te sfery.

Jak więc być dobrym managerem, który ma kontrolę nad wszystkim i uporządkowany kalendarz oraz jest najlepszym reprezentantem firmy? Człowiek o tak szerokim zakresie obowiązków potrzebuje wsparcie w postaci systemu informatycznego – Comoveo CRM! Będzie Twoim partnerem, który pomoże Ci kierować firmą, finansami, relacjami z klientem oraz zarządzać pracownikami.

menadżer zespołu
lista zadań do zrobienia

Przydzielaj zadania oraz kontroluj jakość wykonywanej pracy z Comoveo CRM

W wirtualnym kalendarzu przydzielasz zadania konkretnym pracowników, jest on dostępny dla wszystkim. Dzięki temu unikniesz przypadkowemu powielaniu wykonywanej pracy, a także opóźnień na wypadek, gdybyś zapomniał, kto i jakie zadanie powinien wykonać. Kalendarz pozwala Ci również na sprawiedliwe rozliczenie pracownika z wykonywanej pracy. Dodatkowo możesz kontrolować, kto i z jakim zaangażowaniem pracuje. To wiedza, na podstawie której odpowiednio ustalisz wysokości podwyżek lub nagród motywacyjnych.

Przygotowałeś dla konkretnego pracownika „tajne zadanie”? Skorzystaj z wewnętrznego firmowego komunikatora, aby go poinformować o szczegółach. Będziecie wiedzieć o nim tylko Ty i wybrany pracownik.

Stwórz bazę kontrahentów
i dostawców

Wykorzystaj maksymalnie właściwości i potencjał CRM! Stwórz bazę kontrahentów z ich danymi kontaktowymi. Przez cały czas masz dostęp do nazwisk, nazw firm, z których korzystasz bądź korzystałeś w przeszłości, numerów telefonów, adresów email i wszystkich informacji o relacjach, jakie mieliście. Będziesz wiedział, ile razy korzystałeś z ich usług, za jaką kwotę. Możesz tworzyć również notatki, które pomogą Ci ocenić jakość współpracy z poszczególnymi firmami.

Już nigdy nie zapomnisz o ustalonym spotkaniu

Datę i godzinę spotkania z klientem zapisujesz na kartce? Może ona łatwo się zgubić lub zostać zapomniana, leżąc na dnie szuflady. Niepojawienie się na spotkaniu świadczy o Twoim braku profesjonalizmu, negatywnie wpływa również na wizerunek całej firmy, którą reprezentujesz. Udowodnij, że pracujesz w firmie, w której każdego klienta traktuje się z należytym szacunkiem. Planuj w elektronicznym kalendarzu każde spotkanie. System odpowiednio wcześniej poinformuje Cię o nadchodzącym wydarzeniu. Jeżeli nie będziesz pracował w tym czasie na komputerze, otrzymasz powiadomienie Push na telefon. Dzięki tej opcji, już nigdy o niczym nie zapomnisz.

Automatyczna wysyłka maili do wszystkich klientów

Nie trać czasu na wykonywanie powtarzalnych czynności! Wysyłaj masowo maile do swoich potencjalnych lub już wcześniej pozyskanych klientów. Wystarczy, że wybierzesz konkretną bazę danych, wszystkie osoby, które były wpisane do tej bazy, otrzymają od Ciebie!

raportowanie pracy pracowników

Przeglądaj raporty i statystyki

Ustalaj, co konkretnie wpływa na wyniki Twojego zespołu m.in. jak długo trwa pozyskiwanie klienta. Przejrzyste raporty pozwolą kontrolować pracę całych zespołów. 

Sprawdzaj czy Twoi podwładni pracują efektywnie, jak wywiązują się z realizacji powierzonych zadań.

Comoveo ułatwia pracę

Przenieś swój zespół na nowy poziom, łącząc obecne kompetencje zespołu sprzedaży
z efektywnymi procesami i przyjazną aplikacją.

14 dni za darmo, bez zobowiązań