Comoveo CRM dla profesjonalnego managera

Korzyści CRM dla managera

Twoja praca jest wielozadaniowa, jesteś odpowiedzialny za ważne procesy zachodzące w firmie, co wymaga od Ciebie nieustannej koncentracji i bardzo dobrze zorganizowanej pracy. W natłoku obowiązków przekraczasz granicę między życiem prywatnym i zawodowym, co niekorzystnie wpływa na obie te sfery.

Jak więc być dobrym managerem, który ma kontrolę nad wszystkim i uporządkowany kalendarz oraz jest najlepszym reprezentantem firmy? Człowiek o tak szerokim zakresie obowiązków potrzebuje wsparcie w postaci systemu informatycznego – Comoveo CRM! Będzie Twoim partnerem, który pomoże Ci kierować firmą, finansami, relacjami z klientem oraz zarządzać pracownikami.

Przydzielaj zadania oraz kontroluj jakość wykonywanej pracy z Comoveo CRM

W wirtualnym kalendarzu przydzielasz zadania konkretnym pracowników, jest on dostępny dla wszystkim. Dzięki temu unikniesz przypadkowemu powielaniu wykonywanej pracy, a także opóźnień na wypadek, gdybyś zapomniał, kto i jakie zadanie powinien wykonać. Kalendarz pozwala Ci również na sprawiedliwe rozliczenie pracownika z wykonywanej pracy. Dodatkowo możesz kontrolować, kto i z jakim zaangażowaniem pracuje. To wiedza, na podstawie której odpowiednio ustalisz wysokości podwyżek lub nagród motywacyjnych.

Przygotowałeś dla konkretnego pracownika „tajne zadanie”? Skorzystaj z wewnętrznego firmowego komunikatora, aby go poinformować o szczegółach. Będziecie wiedzieć o nim tylko Ty i wybrany pracownik.

Już nigdy nie zapomnisz o ustalonym spotkaniu

Datę i godzinę spotkania z klientem zapisujesz na kartce? Może ona łatwo się zgubić lub zostać zapomniana, leżąc na dnie szuflady. Niepojawienie się na spotkaniu świadczy o Twoim braku profesjonalizmu, negatywnie wpływa również na wizerunek całej firmy, którą reprezentujesz. Udowodnij, że pracujesz w firmie, w której każdego klienta traktuje się z należytym szacunkiem. Planuj w elektronicznym kalendarzu każde spotkanie. System odpowiednio wcześniej poinformuje Cię o nadchodzącym wydarzeniu. Jeżeli nie będziesz pracował w tym czasie na komputerze, otrzymasz powiadomienie Push na telefon. Dzięki tej opcji, już nigdy o niczym nie zapomnisz.

Stwórz bazę kontrahentów i dostawców

Wykorzystaj maksymalnie właściwości i potencjał CRM! Stwórz bazę kontrahentów z ich danymi kontaktowymi. Przez cały czas masz dostęp do nazwisk, nazw firm, z których korzystasz bądź korzystałeś w przeszłości, numerów telefonów, adresów email i wszystkich informacji o relacjach, jakie mieliście. Będziesz wiedział, ile razy korzystałeś z ich usług, za jaką kwotę. Możesz tworzyć również notatki, które pomogą Ci ocenić jakość współpracy z poszczególnymi firmami.

Automatyczna wysyłka maili do wszystkich klientów

Nie trać czasu na wykonywanie powtarzalnych czynności! Wysyłaj masowo maile do swoich potencjalnych lub już wcześniej pozyskanych klientów. Wystarczy, że wybierzesz konkretną bazę danych, wszystkie osoby, które były wpisane do tej bazy, otrzymają od Ciebie!

Główne zalety dla menagera

Kontrola i analiza pracowników

Ta funkcja pomaga właścicielowi firmy w zarządzaniu efektywnością pracy swoich podwładnych. Prezentowane są osiągnięcia w danym okresie danego pracownika m.in. ilość dodanych kontaktów do bazy, ilość stworzonych ofert, zleceń czy ilość zrealizowanych zadań.

comoveo crm Profil klienta
comoveo crm faktury

Funkcjonalność i szybkość

Intuicyjny moduł z potężnymi możliwościami oraz pełnym podglądem plików, ofert lub zleceń na wirtualnym drugim ekranie podczas fakturowania. Możliwość wyboru języku w jakim przygotowujemy fakturę - polskim, angielskim, niemieckim lub francuskim - jest bardzo przydatną funkcją dla osób sprzedających za granicę. System automatycznie przypisuje do języka faktury odpowiednie konto bankowe.

Poczta w chmurze - zawsze dostępna

Stworzony system poczty elektronicznej wyróżnia się nowoczesnym designem jak i intuicyjnym panelem obsługi. Z ramienia poczty mamy stały kontakt z klientem poprzez kartoteki klienta czy oferowanych mu produktów. Możemy planować akcje mailingowe jak i rozsyłać firmowego newslettera. Poczta jest podpięta pod działania poszczególnych pracowników w kalendarzu działań. Usługa poczty pozwala na pracę w systemie "poza biurem".

comoveo crm poczta
comoveo crm dysk wirtualny

Przechowywanie dokumentów w chmurze

Usługa dysku wirtualnego daje możliwość bezpiecznego przechowywania wszelkiego rodzaju plików. W naszej aplikacji można dodać użytkowników, przydzielać im prawa jak i przekazywać dokumenty. Praca z dyskiem wirtualnym daje nam niezależność pracy - w dowolnym miejscu, o dowolnym czasie. Dostęp do danych jest zawsze aktywny. O zaletach wirtualnego dysku świadczy jego ogromna pojemność oraz solidna ochrona danych. Serwery pracują w systemie RAID 1.

Profesjonalne przygotowanie ofert kluczem do sukcesu.

Przygotowywanie ofert nigdy nie będzie już żmudnym procesem. Wybieramy wcześniej zdefiniowane produkty z listy, ich opisy zaczytują się automatycznie, jest jednak możliwa ręczna edycja tych treści wraz z możliwością zmiany ceny. Również predefiniowane raporty ofert można na bieżąco dostosowywać do bieżących potrzeb. Automatyzacja przejścia ofert w zlecenie pozbawia plik informacji o cenach sprzedaży i danych klienta, więc w zależności od branży, taki plik można wysłać bezpośrednio do swojego dostawcy - jako zamówienie.

comoveo crm oferty i zlecenia
comoveo zadania

Przydzielaj sobie lub podwładnym zadania

Planuj sobie zadania do wykonania na poszczególne dni, twórz zadania do zrealizowania dla swoich pracowników. Do zadań można dołączyć poszczególne pliki ofert, które można błyskawicznie podejrzeć, znacząco przyspiesza i ułatwia to pracę.

Sprawnie z komputera na telefon

Dzięki tej funkcjonalności możliwe jest wgranie plików z telefonu komórkowego na komputer dosłownie w pare sekund. Proces ten jest niezwykle prosty: skanujesz kod QR podany przy ofercie, dołączasz z telefonu zdjęcie lub wybierasz plik wcześniej przygotowany (jpg, pdf). Korzystanie z kodów QR jest dostępne z poziomu bazy klientów oraz ofert. Dodatkowo błyskawicznie skanując kod QR klienta wprowadzasz jego dane do telefonu jako wizytówkę z jego pełnymi danymi.

comoveo CRM kody QR

Korzyści dla kierownika zespołem

ico

Jakość obsługi

Napływające aktualne informacje od współpracowników pozwalają na podejmowanie trafnych decyzji, które są podstawą profesjonalnej obsługi klienta.

ico

Profesjonalna obsługa zleceń

Pełna historia ofertowania pozwala na przedstawienie klientowi właściwych rozwiązań i argumentację, z którą będzie się chciał zgodzić.

ico

Dostęp do dokumentów firmowych

Całośc dokumentacji firmowej jest dostępna w każdej chwili z każdego miejsca, w którym jest dostęp do internetu.

ico

Zwiększenie sprzedaży

Personalizacja ofert, połączona z utrzymywaniem dobrych relacji z klientem powoduje większą ilośc domkniętych realizacji

ico

Nowoczesne rozwiązanie

Przedstawienie atrakcyjnie wyglądających ofert, integracja środowiska firmowego w jednym miejscu daje nam przewagę nad innymi.

ico

Kontrola i zwiększenie zysków

Automatyzacja procesów sprzedażowych zwiększa istotnie wydajność każdego pracownika, podgląd do dokumentacji zakupowej optymalizuje zyski.