Program dla agencji nieruchomości

Zobacz jakie funkcjonalności przygotowaliśmy
dla Twojej firmy zajmującej się obrotem nieruchomości

Z możliwości naszego oprogramowania dla branży nieruchomości korzystają zarówno biura duże agencje oraz agencji nieruchomości. Jeszcze nie tak dawno skrót CRM był dla wielu firm ciągiem nic nieznaczących znaków. Nawarstwienie się wielu spraw, zadań oraz tematów do realizacji jest największym problemem w branży sprzedaży i obrotu nieruchomościami. Dlatego stworzyliśmy narzędzie, które w szybki sposób przypomni o sprawach ważnych.

agencja nieruchomości

Przejrzyste przedstawienie oferty

Uważamy, że profesjonalne podejście do obsługi klienta jest bardzo ważne w każdej szanującej się firmie. Dlatego nasz produkt, pozwala przygotować w bardzo prosty sposób ofertę dla klienta. Jej prezentacja ma bardzo istotny wspływ na podejmowanie decyzji zakupowych przez potencjalnych klientów. Tworzenie szablonów pozwala w ciągu kilku minut przygotować interesującą graficznie ofertę dla konkretnej nieruchomości.

mechanizm ofertowania
baza klientów

Spójna i pogrupowana baza klientów

Główny obszar, w którym system CRM pomoże każdemu przedsiębiorcy to uporządkowana baza kontrahentów i jasny podział uprawnień do ich obsługi. Unikamy w ten sposób prowadzenia równoległych rozmów z Klientami i angażowania wielu pracowników w ten sam proces handlowy. Warto dodać, że system Comoveo umożliwia opisywanie Klientów różnymi parametrami (np.: czym jest zainteresowany, tematyka newslettera, wielkość firmy, język komunikacji, potencjał itp.), które następnie można wykorzystać do raportowania i ich wyszukiwania. Dzięki temu możemy prowadzić działania handlowo-marketingowe na wyselekcjonowanej grupie kontrahentów.

Planowanie zadań oraz wspólne kalendarze

​Istotnym elementem pracy handlowca jest planowanie swoich działań i realizacja planów aktywności handlowych (np.: ilość wykonanych wizyt handlowych czy telefonów). Comoveo to narzędzie, które pozwoli pracownikom uporządkować swoje zadania, optymalizować trasy i częstotliwość wizyt handlowych. Współdzielenie kalendarzy pozwala również na monitorowanie aktywności innych pracowników, dzięki czemu można prowadzić i koordynować skuteczniej działania handlowe w firmie. Pracownicy natomiast, zwolnieni są z obowiązku przygotowywania czasochłonnych raportów codziennej aktywności ze względu na analityczne możliwości programu CRM.

lista zadań do zrobienia
mobilność comoveo

Mobilność

Trudno w dzisiejszych czasach wyobrazić sobie pracę bez stałego dostępu do sieci internet – a co za tym idzie do wiedzy o Klientach. CRM dla firmy handlowej to system gwarantujący dostęp do pełnej informacji o Kliencie online z dowolnego miejsca i urządzenia. Ponieważ nie zawsze jest miejsce i czas na korzystanie z komputera czy laptopa, coraz częściej system CRM jest używany na tablecie czy smartfonie. Comoveo umożliwia nie tylko na dostęp do takich danych jak: karta klienta, notatki, korespondencja e-mail czy zadania, ale również pozwala na mobilne przygotowywanie dokumentów handlowych (np.: ofert).

Baza dokumentów

Warto przy okazji wdrażania systemu CRM uporządkować bazę dokumentów (plików), które przechowywane są często na różnych komputerach i bez koniecznych zabezpieczeń. Wprowadzenie przepisów RODO, dodatkowo zaostrzyło wymogi dotyczące procedur przetwarzania danych i udostępniania ich poszczególnym pracownikom. System CRM jakim jest Comoveo powala na stworzenie katalogów dokumentów ze zdefiniowanymi prawami do ich odczytu. Kolejną korzyścią z posiadania wspólnej bazy dokumentów jest możliwość łatwej aktualizacji plików – dzięki czemu pracownicy korzystają zawsze z aktualnych wersji dokumentu.

baza dokumentów

Comoveo ułatwia pracę

Przenieś swój zespół na nowy poziom, łącząc obecne kompetencje zespołu sprzedaży z efektywnymi procesami i przyjazną aplikacją.

14 dni za darmo, bez zobowiązań