CRM dla agencji nieruchomości

W biurze i w terenie masz pod ręką wszelkie informacje i narzędzia do obsługi swoich klientów!

crm dla nieruchomości

Wykorzystaj system Comoveo CRM do tego, aby szybciej przygotować ofertę, nie przegapić spotkania z klientem, czy wysłać mu przypomnienie sms o nadchodzącym spotkaniu prosto z systemu! Ale przede wszystkim zapisz całą historię korespondencji z nim w jednym miejscu – będziesz miał wszystko pod ręką!

Poniżej w przewijanym oknie możesz zobaczyć, jak mogłaby wyglądać oferta stworzona przez Ciebie dla Twojego klienta.

przejrzyste oferty comoveo crm

Przejrzyste przedstawienie oferty

Doskonale zdajesz sobie sprawę, jak ważne jest profesjonalne podejście do obsługi klienta – ważne z poziomu skuteczniości sprzedaży, a także budowania renomy
i marki Twojej firmy. 

Comoveo CRM pozwala przygotować w bardzo prosty sposób ofertę dla klienta. Jej prezentacja ma bardzo istotny wpływ na podejmowanie decyzji zakupowych przez potencjalnych klientów. Tworzenie szablonów pozwoli Ci w ciągu kilku minut przygotować interesującą graficznie ofertę dla konkretnej nieruchomości.

Przejrzyste przedstawienie oferty

Doskonale zdajesz sobie sprawę, jak ważne jest profesjonalne podejście do obsługi klienta. Ważne z poziomu skuteczności sprzedaży, a także budowania renomy
i marki Twojej firmy. 

Comoveo CRM pozwala przygotować w bardzo prosty sposób ofertę dla klienta. Jej prezentacja ma bardzo istotny wpływ na podejmowanie decyzji zakupowych przez potencjalnych klientów. Tworzenie szablonów pozwoli Ci w ciągu kilku minut przygotować interesującą graficznie ofertę dla konkretnej nieruchomości.

przejrzyste oferty comoveo crm
baza klientów firmy

Spójna i pogrupowana baza kontrahentów

Główny obszar, w którym system CRM pomoże każdemu agentowi nieruchomości, to uporządkowana baza kontrahentów i jasny podział pracowników do ich obsługi.
Unikamy w ten sposób prowadzenia równoległych rozmów z klientami i angażowania wielu pracowników w ten sam proces handlowy. Warto dodać, że system Comoveo CRM umożliwia opisywanie klientów różnymi parametrami. Na przykład: czym jest zainteresowany, tematyka newslettera, firma, język komunikacji, potencjał itp. Które następnie można wykorzystać do raportowania i ich wyszukiwania. Dzięki temu możemy prowadzić działania handlowo-marketingowe na wyselekcjonowanej grupie klientów.

kalendarz zadań firmy budowlanej

Planowanie zadań oraz wspólne kalendarze

Istotnym elementem pracy agenta nieruchomości jest planowanie swoich działań
i realizacja planów aktywności sprzedażowych (np.: ilość wykonanych spotkań
z klientami czy telefonów).

Comoveo CRM to narzędzie, które pozwoli Ci uporządkować zadania, optymalizować trasy i częstotliwość spotkań. Współdzielenie kalendarzy pozwala również na monitorowanie aktywności innych pracowników, dzięki czemu można prowadzić i koordynować skuteczniej działania handlowe w firmie. Pracownicy natomiast zwolnieni są z obowiązku przygotowywania czasochłonnych raportów codziennej aktywności ze względu na analityczne możliwości programu Comoveo CRM.

Planowanie zadań oraz wspólne kalendarze

Istotnym elementem pracy agenta nieruchomości jest planowanie swoich działań
i realizacja planów aktywności sprzedażowych. Na przykład: ilość wykonanych spotkań z klientami czy telefonów.

Comoveo CRM to narzędzie, które pozwoli Ci uporządkować zadania, optymalizować trasy i częstotliwość spotkań. Współdzielenie kalendarzy pozwala również na monitorowanie aktywności innych pracowników. Dzięki czemu można prowadzić i koordynować skuteczniej działania handlowe w firmie. Pracownicy natomiast zwolnieni są z obowiązku przygotowywania czasochłonnych raportów codziennej aktywności ze względu na analityczne możliwości programu Comoveo CRM.

kalendarz zadań firmy budowlanej
telefon z aplikacją comoveo

Pełna mobilność

Trudno w dzisiejszych czasach wyobrazić sobie agenta nieruchomości, który ma wolne popołudnie. Zazwyczaj spotkania z klientami zabierają mnóstwo czasu, jak jeszcze znaleźć chwilę na przygotowanie oferty?
A co jeśli powiem Ci,  że w wolnej chwili na telefonie w ciągu kilku minut możesz przygotować indywidualną ofertę dla klienta?

Comoveo CRM to system gwarantujący dostęp do pełnej informacji o kliencie online
z dowolnego miejsca i urządzenia. Ponieważ nie zawsze jest czas na korzystanie z komputera czy laptopa, coraz częściej system CRM jest używany na tablecie czy smartfonie. Comoveo CRM umożliwia Ci nie tylko dostęp do takich danych jak: karta klienta, notatki, korespondencja e-mail czy zadania, ale również pozwala na mobilne przygotowywanie dokumentów handlowych (np. ofert).

dokumenty, umowy dla firmy

Baza dokumentów

Warto przy okazji wdrażania systemu CRM uporządkować bazę dokumentów (plików), które przechowywane są często na różnych komputerach i bez koniecznych zabezpieczeń.
Wprowadzenie przepisów RODO dodatkowo zaostrzyło wymogi dotyczące procedur przetwarzania danych i udostępniania ich poszczególnym pracownikom. System CRM, jakim jest Comoveo, powala na stworzenie katalogów dokumentów ze zdefiniowanymi prawami do ich odczytu. Kolejną korzyścią z posiadania wspólnej bazy dokumentów jest możliwość łatwej aktualizacji plików – dzięki czemu pracownicy korzystają zawsze z aktualnych wersji dokumentu.

Baza dokumentów

Warto przy okazji wdrażania systemu CRM uporządkować bazę dokumentów (plików). Które przechowywane są często na różnych komputerach i bez koniecznych zabezpieczeń.
Wprowadzenie przepisów RODO dodatkowo zaostrzyło wymogi dotyczące procedur przetwarzania danych i udostępniania ich poszczególnym pracownikom. System CRM, jakim jest Comoveo, powala na stworzenie katalogów dokumentów ze zdefiniowanymi prawami do ich odczytu. Kolejną korzyścią z posiadania wspólnej bazy dokumentów jest możliwość łatwej aktualizacji plików. Dzięki czemu pracownicy korzystają zawsze z aktualnych wersji dokumentu.

dokumenty, umowy dla firmy

Sprawdź potencjał i nowe możliwości, jakie oferuje Ci Comoveo CRM!

14 dni za darmo, bez zobowiązań