Bezpieczeństwo

System CRM może być wykorzystywany jeszcze lepiej, jeśli zdecydujesz się na przeprowadzenie audytu swoich potrzeb.
Klienci, którzy zdecydowali się na indywidualne wdrożenia,
potwierdzają, 27% wzrost konwersji i 19% zwiększenie zadowolenia swoich klientów!

Co możemy zrobić dla Ciebie i Twojej Firmy?

Serwery VPN

bezpieczeństwo Twojej Organizacji jest ważne

W dobie ciągłych ataków hakerskich, stworzymy dla Ciebie bezpieczną infrastrukturę z użyciem serwerów VPN na wirtualnych maszynach lub w środowisku hardware Twojej Firmy. 

Dostęp do jej zasobów będzie chroniony przez tunel VPN. Dodatkowo możemy  ustanowić osobne instancje dla różnych Twoich zasobów Firmowych. Jeśli posiadasz specjalistyczne oprogramowanie na swoim komputerze stacjonarnym w biurze, możemy stworzyć bezpieczne środowisko pracy z użyciem sieci VPN, takie, że dostęp do tego komputera z tym oprogramowaniem, będziesz miał z różnych swoich lokalizacji.

 

 

Przedstawiony obok scenariusz pokazuje, stan, w którym, komputery użytkowników: Klient 1-3, są skonfigurowane jako Client VPN

 

 

Rozwiązanie stosowane przy łączeniu ze sobą dwóch lub więcej oddziałów firmy, której dane muszą być na bieżąco wymieniane między zakładami.

Korespondencja

Jej wysyłka pomiędzy Twoimi oddziałami jest jeszcze bardziej bezpieczna, prywatna sieć gwarantuje, że tylko osoby upoważnione będą jej adresatem.

Dokumentacja

Wszystkie dokumenty w Twojej firmie bedą dostępne online, ponieważ serwery wiedzą, komu można je udostępnić. O sekretne dane dba sieć VPN.

VOIP

Zintegrowana centrala VOIP z Twoją siecią VPN pozwala aby cała twoja infrastruktura telefoniczna była widoczna tak jak w sieci LAN.

Chmura

Jeśli chcesz pracować w domu tak jak w firmie, stworzymy Tobie jej wirtualne środowisko. Praca w home office będzie wydajna jak w office.

Comoveo ułatwia pracę

Przenieś swój zespół na nowy poziom, łącząc obecne kompetencje zespołu sprzedaży
z efektywnymi procesami i przyjazną aplikacją.

14 dni za darmo, bez zobowiązań