Bezpieczeństwo

System CRM może być wykorzystywany jeszcze lepiej, jeśli zdecydujesz się na przeprowadzenie audytu swoich potrzeb. Klienci, którzy zdecydowali się na indywidualne wdrożenia, potwierdzają: 27% wzrost konwersji i 19% zwiększenia zadowolenia swoich klientów! Co możemy zrobić dla Ciebie i Twojej firmy?

bezpieczeństwo dzięki VPN

Serwery VPN

bezpieczeństwo Twojej organizacji jest ważne

W dobie ciągłych ataków hakerskich stworzymy dla Ciebie bezpieczną infrastrukturę z użyciem serwerów VPN na wirtualnych maszynach lub w środowisku hardware Twojej firmy.

Dostęp do jej zasobów będzie chroniony przez tunel VPN. Dodatkowo możemy ustanowić osobne instancje dla różnych Twoich zasobów firmowych. Jeśli posiadasz specjalistyczne oprogramowanie na swoim komputerze stacjonarnym
w biurze, możemy stworzyć bezpieczne środowisko pracy
z użyciem sieci VPN – takie, że dostęp do tego komputera
z tym oprogramowaniem będziesz miał z różnych swoich lokalizacji.

Przedstawiony obok scenariusz pokazuje stan, w którym komputery użytkowników Klient 1-3 są skonfigurowane jako Client VPN.

Rozwiązanie stosowane przy łączeniu ze sobą dwóch lub więcej oddziałów firmy, której dane muszą być na bieżąco wymieniane między zakładami.

Korespondencja

Jej wysyłka pomiędzy Twoimi oddziałami jest jeszcze bardziej bezpieczna. Prywatna sieć gwarantuje, że tylko osoby upoważnione będą jej adresatem.

Dokumentacja

Wszystkie dokumenty w Twojej firmie będą dostępne online, ponieważ serwery wiedzą, komu można je udostępnić. O sekretne dane dba sieć VPN.

VOIP

Zintegrowana centrala VOIP z Twoją siecią VPN pozwala, aby cała twoja infrastruktura telefoniczna była widoczna tak jak w sieci LAN.

Chmura

Jeśli chcesz pracować w domu tak, jak w firmie, stworzymy Ci jej wirtualne środowisko. Praca w home office będzie wydajna jak w office.

Sprawdź potencjał i nowe możliwości, jakie oferuje Ci Comoveo CRM!

14 dni za darmo, bez zobowiązań