Program do obsługi firmy szkoleniowej

Zobacz, jakie funkcjonalności przygotowaliśmy dla Twojej firmy szkoleniowej!

szkolenia branża CRM

Żyjemy w czasach, w których coraz większe znaczenie ma przetwarzanie dużych ilości zmieniających się dynamicznie danych (tzw. big data). Zdolność do ich efektywnego pozyskiwania
i wykorzystania ma natomiast kluczowe znaczenie dla funkcjonowania przedsiębiorstw. Nie tylko tych wielkich, ale również mniejszych, działających na rynku lokalnym.

Jednym z niezwykle przydatnych narzędzi wspomagających obsługę klienta oraz wykorzystywanie zasobów przedsiębiorstwa są systemy CRM. Pozwalają na integrowanie wielu kanałów komunikacji, sprawny
i niezakłócony przepływ informacji oraz swobodny dostęp do nich
z dowolnego miejsca na ziemi. Ich zalety znajdują szerokie zastosowanie również w branży szkoleniowej. Oferują cały szereg atutów umożliwiających wykorzystanie pełnego potencjału firmy oraz zapewniających uzyskanie przewagi nad konkurencją m. in. w zakresie:

przejrzyste oferty comoveo crm

Pozyskiwania klienta

Jedną z najważniejszych funkcjonalności systemów CRM jest wspieranie w budowaniu relacji z klientami.
Łatwa integracja systemu ze stroną www pozwoli Ci na płynny przepływ danych, które mogą obejmować m. in. formularze zapytań, zamówienia, opcję szybkiego kontaktu czy specyfikację oferowanego produktu. Wszystkie dane gromadzone w ramach strony internetowej są przypisywane do nowego lub istniejącego rekordu w systemie, modyfikowanego w oparciu o udzielane przez zainteresowanego odpowiedzi. Konfigurowanie tablicy Kanban pozwala na szybkie i skuteczne zarządzanie szansami sprzedaży – możesz ustalić nową szansę sprzedaży i dopasować ją do konkretnego etapu procesu zakupu szkolenia. Po przeprowadzeniu pełnej konfiguracji i integracji proces importowania danych do CRM ze strony www odbywa się całkowicie automatycznie, nie wymaga on żadnej ingerencji ze strony administratora systemu.

Pozyskiwania klienta

Jedną z najważniejszych funkcjonalności systemów CRM jest wspieranie w budowaniu relacji z klientami.
Łatwa integracja systemu ze stroną www pozwoli Ci na płynny przepływ danych, które mogą obejmować m. in. formularze zapytań, zamówienia, opcję szybkiego kontaktu czy specyfikację oferowanego produktu. Wszystkie dane gromadzone w ramach strony internetowej są przypisywane do nowego lub istniejącego rekordu w systemie. Który jest modyfikowany w oparciu o udzielane przez zainteresowanego odpowiedzi. Konfigurowanie tablicy Kanban pozwala na szybkie i skuteczne zarządzanie szansami sprzedaży. Możesz ustalić nową szansę sprzedaży i dopasować ją do konkretnego etapu procesu zakupu szkolenia. Po przeprowadzeniu pełnej konfiguracji i integracji proces importowania danych do CRM ze strony www odbywa się całkowicie automatycznie. Nie wymaga on żadnej ingerencji ze strony administratora systemu.

przejrzyste oferty comoveo crm
baza klientów firmy

Spójna baza kontrahentów

Możliwość tworzenia baz klientów pozwala na oferowanie w pełni spersonalizowanej oferty szkoleniowej.
Taka oferta powstaje w oparciu o dotychczasową ścieżkę szkoleniową każdego
z uczestników. Pozwalając na zaoferowanie produktów szkoleniowych jak najlepiej dostosowanych do ich potencjalnych potrzeb i oczekiwań w przyszłości. Szczególnie przydatne mogą okazać się w takim przypadku dane zbierane w oparciu o udzielone przez osoby szkolone zgody marketingowe. Dzięki Profilowi Klienta 360 możliwe jest wyświetlenie wszystkich danych znajdujących się aktualnie w posiadaniu firmy. Przypisanych do danego kontrahenta w jednym oknie, co dodatkowo ułatwia
i usprawnia obsługę bieżących działań.

kalendarz zadań firmy budowlanej

Obsługa szkoleń

Implementacja rozbudowanej karty szkoleń zapewni sprawną obsługę nawet dużej liczby programów i kursów prowadzonych jednocześnie.
Konfigurowalne pola, umożliwiające swobodne modyfikowanie karty oraz zakresu pozyskiwanych danych, pozwalają na wprowadzanie różnorodnych informacji dotyczących organizowanego projektu. Wykorzystanie opcji kalendarza ułatwi nadzór nad prawidłowym przebiegiem przygotowania wielu szkoleń jednocześnie, wyświetlając je wszystkie wraz z podziałem na poszczególne dni miesiąca. Wybranie jednego z nich umożliwia przejście bezpośrednio do dotyczącej go karty. W przypadku szkoleń lub kursów powtarzających się cyklicznie mamy możliwość przypisania im odrębnej kartoteki, ułatwiającej zarazem dystrybucję treści i materiałów, takich jak np. pomoce dydaktyczne – w ten sposób nie ma konieczności wielokrotnego wprowadzania tych samych danych do identycznych projektów.

Obsługa szkoleń

Implementacja rozbudowanej karty szkoleń zapewni sprawną obsługę nawet dużej liczby programów i kursów prowadzonych jednocześnie.
Konfigurowalne pola, umożliwiające swobodne modyfikowanie karty oraz zakresu pozyskiwanych danych, pozwalają na wprowadzanie różnorodnych informacji dotyczących organizowanego projektu. Wykorzystanie opcji kalendarza ułatwi nadzór nad prawidłowym przebiegiem przygotowania wielu szkoleń jednocześnie. Wyświetlając je wszystkie wraz z podziałem na poszczególne dni miesiąca. Wybranie jednego z nich umożliwia przejście bezpośrednio do dotyczącej go karty. W przypadku szkoleń lub kursów powtarzających się cyklicznie mamy możliwość przypisania im odrębnej kartoteki. Ułatwiającej zarazem dystrybucję treści i materiałów takich jak np. pomoce dydaktyczne. W ten sposób nie ma konieczności wielokrotnego wprowadzania tych samych danych do identycznych projektów.

kalendarz zadań firmy budowlanej
faktury moduł

Fakturowanie na podstawie odbytego szkolenia

Moduł przeznaczony do fakturowania przyczynia się do radykalnego uproszczenia transakcji z klientami. Pozwalając na szybkie i łatwe kompletowanie usług oraz wystawianie faktur po ich zakończeniu.
Odpowiednie zabezpieczenia oraz możliwość udzielania dostępu do konkretnych danych przez administratora systemu gwarantują pełne bezpieczeństwo przetwarzania newralgicznych informacji. Jednocześnie zapewniając sprawny oraz niezakłócony przebieg całego procesu. Intuicyjny interfejs oraz liczne opcje gwarantują łatwość obsługi i szybki dostęp do pożądanych danych (np. po dacie transakcji). Po wybraniu konkretnego klienta jego dane zostaną automatycznie wygenerowane. O ile figurował już wcześniej w bazie danych. 
Mamy też możliwość wybrania określonych usług i ich przypisania do tworzonej faktury, które następnie zostaną zsumowane przez system ustalający kwotę końcową. Istnieje również opcja edytowania wszystkich pozycji (nazw, jednostek itd.). Oraz utworzenia przypomnienia o zbliżającym się terminie płatności wysyłanego e-mailem lub SMS-em.

dokumenty, umowy dla firmy

Baza dokumentów

Zastosowany system obiegu dokumentów pozwoli Ci zarówno na wygodne ustalanie sposobu, czasu oraz zakresu przetwarzania danych, jak również na precyzyjne określenie poszczególnych osób, które mają mieć do nich dostęp.
Dzięki pełnej integracji bazy dokumentów z systemem CRM cały proces przebiega sprawnie i bezpiecznie, pozwalając na swobodny wgląd w umowy i faktury upoważnionym pracownikom. Wykorzystanie dysków wirtualnych oraz opcji przechowywania dokumentów w chmurze gwarantuje wygodę i elastyczność prowadzonych działań.

Baza dokumentów

Zastosowany system obiegu dokumentów pozwoli Ci zarówno na wygodne ustalanie sposobu, czasu oraz zakresu przetwarzania danych, jak również na precyzyjne określenie poszczególnych osób, które mają mieć do nich dostęp.
Dzięki pełnej integracji bazy dokumentów z systemem CRM cały proces przebiega sprawnie i bezpiecznie. Pozwalając na swobodny wgląd w umowy i faktury upoważnionym pracownikom. Wykorzystanie dysków wirtualnych oraz opcji przechowywania dokumentów w chmurze gwarantuje wygodę i elastyczność prowadzonych działań.

dokumenty, umowy dla firmy

Sprawdź potencjał i nowe możliwości, jakie oferuje Ci Comoveo CRM!

14 dni za darmo, bez zobowiązań