Comoveo CRM dla Mediów

Znajdziesz tutaj informacje, które można wykorzystać na innych stronach.

Czym jest Comoveo CRM?

Comoveo to prosty CRM online. Odpowiada potrzebom mikro, małych, średnich firm oraz freelancerów.

Aplikacja została przygotowana w 2010 roku. Od samego początku została dobrze przyjęta ze względu na swoją funkcjonalność. Działa pod nazwą StartUpOnline.pl, natomiast w 2018 roku po wprowadzeniu bardzo dużych zmian wizualnych i funkcjonalnych powstała firma Comoveo CRM.

Funkcjonalność Comoveo CRM

System pomaga lepiej zarządzać kontaktami z klientami, zadaniami dla pracowników, zleceniami i sprzedażą. Sprawdza się w nowoczesnych branżach związanych z usługami lub handlem. Intuicyjność obsługi, przejrzystość i użyteczność sprawiają, że jest on prosty w obsłudze nawet dla osób, które nie korzystały wcześniej z rozwiązań klasy CRM online.

Bezpieczeństwo Comoveo CRM

Dane klientów są chronione i przechowywane w nowoczesnej, profesjonalnej serwerowni. Automatyczne kopie bezpieczeństwa uniemożliwiają ich całkowitą utratę. Informacje przesyłane między użytkownikiem i aplikacją są zaszyfrowane i bezpieczne. System zapewnia najwyższe bezpieczeństwo serwerów, które gwarantowane jest przez Polskie Centrum Danych Kei.pl oraz certyfikat bezpieczeństwa SSL, który szyfruje dane przesyłane pomiędzy użytkownikiem, a serwerem. Korzystanie z aplikacji Comoveo CRM zapewnia zatem ochronę zgodnie z najnowszymi wytycznymi RODO.

Logo Comoveo CRM