Czym jest Comoveo CRM?

Comoveo to prosty CRM online. Odpowiada potrzebom mikro, małych, średnich firm oraz freelancerów.

Aplikacja została przygotowana w 2010 roku. Od samego początku została dobrze przyjęta ze względu na swoją funkcjonalność. Działa ona pod nazwą StartUpOnline.pl, zaś w 2018 roku po wprowadzeniu bardzo dużych zmian wizualnych i funkcjonalnych powstała firma Comoveo.

System pomaga zapanować nad kontaktami z klientami, zadaniami dla pracowników, zleceniami i sprzedażą. Sprawdza się w nowoczesnych branżach związanych z usługami lub handlem. Intuicyjność obsługi, przejrzystość i użyteczność sprawiają, że jest ona prosta w użyciu nawet dla osób nie posługujących się wcześniej rozwiązaniem klasy CRM online.

Dane klientów są chronione i przechowywane w nowoczesnej, profesjonalnej serwerowni. Automatyczne kopie bezpieczeństwa uniemożliwiają ich całkowitą utratę. Informacje przesyłane między użytkownikiem i aplikacją, są zaszyfrowane i bezpieczne.

Aplikacja sprzedawana jest w modelu SaaS. Dostępna jest tylko za pośrednictwem przeglądarki internetowej online. Dzięki temu przedsiębiorca nie jest obciążony wysokimi kosztami instalacji, wdrożenia i aktualizacji specjalistycznego systemu. Różne rodzaje abonamentów miesięcznych, dopasowane do wielkości firmy sprawiają, że korzystanie z Comoveo jest tanie.

System zapewnia najwyższe bezpieczeństwo serwerów, które gwarantowane jest przez Polskie Centrum Danych Kei.pl oraz certyfikat bezpieczeństwa SSL, który szyfruje dane przesyłane pomiędzy użytkownikiem a serwerem.

Korzystanie z aplikacji Comoveo zapewnia zatem ochronę zgodnie z najnowszymi wytycznymi RODO.

Ulotka PDF do pobrania

FR

PL

EN

DE

Logo Comoveo CRM