Comoveo CRM dla firmy usługowej

Sięgnij po praktyczne i niezbędne narzędzie do realizacji projektów!

comografiki_uslugi

Niezależnie od wielkości Twojego przedsiębiorstwa czy zakresu świadczonych usług! Odpowiedzią na pytanie: Czy potrzebuję systemu CRM?, powinno być: TAK!

Dobry system CRM to nie tylko rozwinięte moduły dla sprzedawców! Ale także narzędzie pozwalające na sprawną współpracę w ramach różnych komórek całej firmy, niezależnie od jej wielkości. CRM sprawdzi się dobrze zarówno w małej, jak i w średniej firmie. Uefektywni pozyskiwanie kolejnych klientów, a przy tym usprawni i usystematyzuje inne obszary. Takie jak chociażby proces obsługi zamówień czy realizację reklamacji.

W jaki sposób Comoveo CRM może poprawić jakość pracy w Twojej firmie?

przejrzyste oferty comoveo crm

Przejrzyste oferty i wyceny

Klienci stają się coraz bardziej wymagający i świadomi, w związku z czym profesjonalne podejście do obsługi klienta jest tym, o co warto zadbać od pierwszego kontaktu, po finalizację zlecenia.                                                            Dlatego Comoveo CRM pozwala zrobić na Twoim potencjalnym kliencie dobre wrażenie już od pierwszej oferty, którą możesz przygotować w bardzo prosty sposób w systemie CRM. Jej wygląd, podobnie jak zawartość, ma kluczowy wpływ na podjęcie ostatecznej decyzji zakupowej przez klienta. Comoveo CRM, poza możliwością wykreowania oferty bezpośrednio w systemie, zapewnia możliwość grupowania ofert do konkretnych inwestycji oraz dodawanie niezbędnych załączników do oferty – dokumentów, specyfikacji, ekspertyz.

Przejrzyste oferty i wyceny

Klienci stają się coraz bardziej wymagający i świadomi. W związku z czym profesjonalne podejście do obsługi klienta jest tym, o co warto zadbać od pierwszego kontaktu, aż po finalizację zlecenia.                                                            Dlatego Comoveo CRM pozwala zrobić na Twoim potencjalnym kliencie dobre wrażenie. Już od pierwszej oferty, którą możesz przygotować w bardzo prosty sposób w systemie CRM. Jej wygląd, podobnie jak zawartość, ma kluczowy wpływ na podjęcie ostatecznej decyzji zakupowej przez klienta. Comoveo CRM, poza możliwością wykreowania oferty bezpośrednio w systemie, zapewnia możliwość grupowania ofert do konkretnych inwestycji. Oraz dodawanie niezbędnych załączników do oferty – dokumentów, specyfikacji, ekspertyz.

przejrzyste oferty comoveo crm
baza klientów firmy

Spójna i pogrupowana baza kontrahentów

Baza kontaktów to najważniejszy element w firmie usługowej.                                        Nasz system CRM zapewnia ogromny komfort użytkowania właśnie tej części aplikacji. Baza jest przejrzysta, uporządkowana, posiada możliwość nadawania dostępu pracownikom do poszczególnych grup klientów. Aplikacja CRM umożliwi Ci tworzenie kompleksowego profilu klienta. Charakteryzując go różnymi parametrami. Na przykład: czym jest zainteresowany, tematyka newslettera, wielkość firmy, język komunikacji, potencjał itp. Te dane można wykorzystać do raportów i analiz, a także wyszukiwania. Dzięki temu działania handlowo-marketingowe mogą zostać przeprowadzone na wyselekcjonowanej grupie kontrahentów. Dodatkową korzyścią z tak szerokich możliwości systemu CRM jest uniknięcie w ten sposób prowadzenia przez pracowników równoległych rozmów z tymi samymi klientami. A więc zaangażowania zbyt wielu osób w ten sam proces handlowy.

kalendarz zadań firmy budowlanej

Planowanie zadań oraz wspólne kalendarze

Istotnym elementem pracy w dziale handlowym, jak i każdym innym, jest planowanie kolejnych działań i realizacji (np.: liczba spotkań z klientami czy wykonanych telefonów).                                                                    
Comoveo CRM to narzędzie, które pozwoli uporządkować zadania, zoptymalizować proces obsługi klienta. Współdzielenie kalendarzy pozwala również na wzajemny podgląd aktywności innych pracowników, dzięki czemu możesz lepiej prowadzić oraz skuteczniej koordynować działania handlowe i operacyjne w swojej firmie. Dodatkowym atutem naszej aplikacji CRM jest rozbudowana baza raportów, którą oddajemy do Twojej dyspozycji. Jest to podwójny zysk, ponieważ poza niezbędnymi informacjami na żądanie, Twoi pracownicy mogą wykorzystać czas, który wcześniej poświęcali na żmudne wypełnianie raportów, na wypełnianie swoich zadań.

Planowanie zadań oraz wspólne kalendarze

Istotnym elementem pracy w dziale handlowym, jak i każdym innym, jest planowanie kolejnych działań i realizacji. Na przykład: liczba spotkań z klientami czy wykonanych telefonów.                                                                    
Comoveo CRM to narzędzie, które pozwoli uporządkować zadania, zoptymalizować proces obsługi klienta. Współdzielenie kalendarzy pozwala również na wzajemny podgląd aktywności innych pracowników. Dzięki czemu możesz lepiej prowadzić oraz skuteczniej koordynować działania handlowe i operacyjne w swojej firmie. Dodatkowym atutem naszej aplikacji CRM jest rozbudowana baza raportów, którą oddajemy do Twojej dyspozycji. Jest to podwójny zysk, ponieważ poza niezbędnymi informacjami na żądanie, Twoi pracownicy mogą wykorzystać czas, który wcześniej poświęcali na żmudne wypełnianie raportów, na wypełnianie swoich zadań.

kalendarz zadań firmy budowlanej
dokumenty, umowy dla firmy

Wszystko w jednym miejscu

Proponowany przez Comoveo system CRM skupia się nie tylko na pozyskiwaniu klienta i zarządzaniu kontaktami.                                                                                Pozwala również na dostęp do niezbędnych informacji dla wszystkich zaangażowanych na poszczególnych etapach działów. A także na ich współpracę oraz szybką i sprawną komunikację podczas realizacji zamówień. System CRM przynosi wymierne korzyści w kontekście organizacji pracy oraz możliwości wewnętrznej komunikacji firmowej. Aplikacja CRM pozwala z łatwością zwizualizować i skonkretyzować kierunek działania firmy. CRM jest świetnym rozwiązaniem dla firmy usługowej nastawionej na sukces.

dokumenty, umowy dla firmy

Baza dokumentów

Zamiast przechowywać różne pliki w różnych lokalizacjach, na różnych dyskach i komputerach, Comoveo CRM umożliwia przechowywanie niezbędnych operacyjnie dokumentów (takich jak wzory umów, regulaminy, oferty, itd.) w jednej, zorganizowanej zgodnie z Twoimi potrzebami przestrzeni.                                          Zaletą takiej bazy dokumentów jest możliwość prostej aktualizacji plików, dzięki czemu pracownicy mają bieżący dostęp do aktualnych wersji dokumentu. Ponadto, system CRM, który opracowaliśmy, pozwala na dowolne tworzenie katalogów ze zdefiniowanymi przez Ciebie prawami do ich odczytu, co jest niezwykle istotne w związku z wprowadzeniem przepisów RODO, które restrykcyjnie podchodzą do przetwarzania danych w przedsiębiorstwie i udostępniania ich poszczególnym pracownikom.

Baza dokumentów

Zamiast przechowywać różne pliki w różnych lokalizacjach, Comoveo CRM umożliwia przechowywanie niezbędnych operacyjnie dokumentów (takich jak wzory umów, regulaminy, oferty, itd.) w jednej przestrzeni. Zorganizowanej zgodnie z Twoimi potrzebami.                               

Zaletą takiej bazy dokumentów jest możliwość prostej aktualizacji plików. Dzięki czemu pracownicy mają bieżący dostęp do aktualnych wersji dokumentu. Ponadto, system CRM, który opracowaliśmy, pozwala na dowolne tworzenie katalogów ze zdefiniowanymi przez Ciebie prawami do ich odczytu. Co jest niezwykle istotne w związku z wprowadzeniem przepisów RODO, które restrykcyjnie podchodzą do przetwarzania danych w przedsiębiorstwie i udostępniania ich poszczególnym pracownikom.

dokumenty, umowy dla firmy

Sprawdź potencjał i nowe możliwości, jakie oferuje Ci Comoveo CRM!

14 dni za darmo, bez zobowiązań