Jesteś pracownikiem? Sprzedawcą?

Czy masz kontrolę nad swoją sprzedażą i obsługą klientów? Zdarza Ci się zapomnieć o terminie przesłania oferty czy telefonie do klienta? Czy kontrolujesz stopień osiągania założonych celów i swój rozwój zawodowy?

dla pracownika

Jest na to wszystko skuteczny sposób. Wystarczy, że uruchomisz aplikację i wiesz dokładnie, co masz dziś zrobić.
O niczym nie zapomnisz. Dobre przygotowanie do każdej rozmowy stanie się standardem. Możesz pracować w biurze albo zdalnie. Równie efektywnie.

wielokat-comoveo

Dzięki Comoveo CRM masz usystematyzowane wszystkie działania handlowe zgodnie z przebiegiem procesu. Masz je ułożone w kalendarzu na każdy kolejny dzień w formie małych zadań i czynności (telefon do klienta, wysłanie oferty, przesłanie umowy, wystawienie faktury). Im bardziej konsekwentnie pracujesz, tym bardziej wszystko robi się prostsze, wręcz tak, jakby wszystko samo szło do przodu.

wielokat-comoveo

Masz środowisko pracy, które doskonale rozumiesz. Teraz już nie robią na Tobie wrażenia pytania, które wcześniej przysparzały Ci stresu, a często i dodatkowej pracy. Np.:

  • Na jakiej ulicy robiliśmy ostatnio montaż?
  • Czy jesteś w stanie mi przypomnieć, kto się zajmował Nowakiem? (klientem)
  • Dzwonił Kowalski (klient), zepsuł mu się agregat, ustal, kto mu robił montaż?
  • Przy okazji ustal, jaki typ tego agregatu był u niego montowany.
  • Zareklamuj ten agregat, tam, gdzie go kupiliśmy.

Znalezienie odpowiedzi i realizacja zadań staje się teraz banalnie szybka. Zero stresu.

wielokat-comoveo

Masz też narzędzia i komunikatory do komunikacji wewnętrznej w zespole – do omawiania spraw z przełożonym czy innymi pracownikami.

Masz świetne narządzie do szybkiego tworzenia ofert, które bardzo dobrze się prezentują (merytorycznie i wizualnie). Zobaczysz, jaka to wygoda i oszczędność czasu. Twoi klienci także to docenią.

Sprawdź potencjał i nowe możliwości, jakie oferuje Ci Comoveo CRM!

14 dni za darmo, bez zobowiązań