Nowoczesny CRM Comoveo dla pracowników

Korzyści CRM dla pracownika

Jednym z naszych głównych celów jest skrócenie czasu wykonywania powtarzalnych czynności z wykorzystaniem systemu Comoveo CRM. Raz wpisane dane do systemu, są przez niego zapamiętywane. Pracownik nie musi ich wprowadzać przy tworzeniu kolejnej oferty. System robi to za niego! Podobnie przebiega proces wykonywania telefonu. Wdrożyliśmy nowoczesną metodę, która pozwala zaoszczędzić czas. Jeżeli pracownik chce zadzwonić do klienta, nie musi wprowadzać ręcznie numeru telefonu z bazy klientów. Wystarczy, że zeskanuje KOD QR umieszczony przy konkretnym kliencie w bazie klientów i może wykonać telefon lub zapisać kontakt z wszystkimi informacjami, które są dostępne w bazie.

Sprzyjające pracownikowi środowisko pracy

Niepożądany jest chaos w Twojej firmie. Opcja przydzielanie zadań każdemu pracownikowi pozwala Zapobiegać powielaniu wykonywanych prac oraz poprawia organizację w firmie i umożliwia sprawiedliwe rozliczenie każdego pracownika z pracy jaką wykonał. Przydzielając w kalendarzu zadania pracownikom, mamy przejrzysty obraz kto, co i kiedy robi, łatwiej nam zaplanować pracę dla poszczególnych pracowników.

Twój pracownik to człowiek, który ma również swoje zobowiązania wobec swoich bliskich i swoje obowiązki w życiu prywatnym. Mogą mu się zdarzyć sytuacje losowe, całkowicie od niego niezależne i będzie zmuszony pozostać w domu. Ma jednak do wykonania ważne zlecenie „na wczoraj”. Dzięki Comoveo CRM Twój pracownik może pracować zdalnie z domu lub innego miejsca. Wystarczy, że zaloguje się do systemu i będzie pracował w chmurze. Dodatkową korzyścią pracy na wirtualnym dysku jest fakt, że wszystkie dokumenty oraz zebrane dane nie zgubią się oraz nie zostaną przypadkowo zniszczone.

Dotrzymywanie ustalonych terminów jest kluczowe w prowadzeniu biznesu zarówno z perspektywy właściciela firmy, managera, pracownika, ale też klienta. Z systemem Comoveo CRM Twój pracownik nie musi mieć nieograniczonej pamięci. System zapisuje wszystkie dane o kliencie, pozwala na zaplanowanie spotkania, dostawy, rozładunku i odpowiednio wcześnie informuje osobę o zdarzeniu poprzez powiadomienie Push.

ico

Jakość obsługi

Napływające aktualne informacje od współpracowników pozwalają na podejmowanie trafnych decyzji, które są podstawą profesjonalnej obsługi klienta.

ico

Profesjonalna obsługa zleceń

Pełna historia ofertowania pozwala na przedstawienie klientowi właściwych rozwiązań i argumentację, z którą będzie się chciał zgodzić.

ico

Dostęp do dokumentów firmowych

Całośc dokumentacji firmowej jest dostępna w każdej chwili z każdego miejsca, w którym jest dostęp do internetu.

ico

Zwiększenie sprzedaży

Personalizacja ofert, połączona z utrzymywaniem dobrych relacji z klientem powoduje większą ilośc domkniętych realizacji

ico

Nowoczesne rozwiązanie

Przedstawienie atrakcyjnie wyglądających ofert, integracja środowiska firmowego w jednym miejscu daje nam przewagę nad innymi.

ico

Kontrola i zwiększenie zysków

Automatyzacja procesów sprzedażowych zwiększa istotnie wydajność każdego pracownika, podgląd do dokumentacji zakupowej optymalizuje zyski.