Comoveo CRM | Najczęściej zadawane pytania

Najczęściej zadawane pytania

Tak. Udostępniamy 14-dniową wersję darmową oprogramowania. Każde nowo utworzone konto w systemie COMOVEO CRM otrzymuje bezpłatną 14-dniową licencję. Po zakończeniu darmowej licencji istnieje możliwość wykupienia licencji płatnej. Korzystanie z wersji darmowej nie wiąże się z koniecznością wykupienia płatnej wersji.

Dane w systemie COMOVEO przechowywane są w serwerowni firmy Megiteam. Serwery są zawsze wyposażone w zdublowane dyski twarde i zasilacze oraz dodatkowo codziennie w nocy wykonywana jest automatyczna kopia wszystkich danych na dodatkowych serwerach. Przesył danych w wersji STANDARD jest zawsze szyfrowany (https), dzięki czemu dane przesyłane przez sieć są całkowicie bezpieczne. Hasła dostępu są zawsze szyfrowane bezpiecznym szyfrem jednostronnym, dzięki czemu nikt, włącznie z administratorami systemu, nie jest w stanie ich odczytać.

Tak. Należy opisać proponowaną modyfikację i przesłać email pod adres support@comoveo.com a nasz zespół przeanalizuje propozycje i prześle odpowiedź czy dana modyfikacja jest możliwa do wprowadzenia i kiedy zostanie wprowadzona.

Nie podpisujemy umowy, opłacają Państwo abonament za miesiąc z góry i korzystają z oprogramowania Comoveo. Nie zawieramy umów terminowych, nie posiadamy okresu wypowiedzenia.