Wdrożenie centrali VOIP w przychodni lekarskiej

Jeżeli prowadzisz swój biznes w branży medycznej – przygotowaliśmy ciekawy scenariusz właśnie dla Ciebie

Często doświadczamy sytuacji, kiedy chcąc dodzwonić się do przychodni aby zarezerwować wizytę u lekarza słyszymy sygnał zajętości. Sytuacja powtarza się przy kolejnych próbach kontaktu.

Najczęstszą przyczyną tego wąskiego gardła jest ograniczenie w ilości jednoczesnych połączeń telefonicznych na jeden nr telefonu ale także brak większej ilości pracowników recepcji.

rejestracja w przychodni medycznej

Mamy na to, co najmniej, dwa rozwiązania:

Zaprojektowany przez nas System, pozwala na czasowe dołączenie w godzinach szczytu, osób, które w danym czasie nie są nadmiernie obciążone, do wspomożenia pracy Recepcji. Wsparcie, zakres godzin, przez które ono się odbywa jest zaprogramowane w Centrali.

Tworzymy system kolejkowania, który poprzez zapowiedź głosową informuje o miejscu w kolejce, która powoduje, że zainteresowany jest w stanie przewidzieć, że jego droga do kontaktu bezpośredniego będzie przewidywalna.

osprzet voip

Możliwym scenariuszem jest również taki, gdzie w zapowiedzi głosowej pacjent wybiera specjalizację lekarza, do którego chce się zarejestrować i System, kieruje go do właściwej Recepcjonistki.

Te wszystkie zdarzenia wsparte wdrożeniem z systemem CRM, powodują, że na etapie połączenia, dzwoniący, który ma przypisany wcześniej nr telefonu jest identyfikowany i sam proces rejestracji może trwać krócej, co w skali przynosi wymierne efekty finansowe oraz powoduje zwiększenie zadowolenia klientów.

W obecnych czasach, wychodząc naprzeciw bezpieczeństwu w centrach rejestracyjnych, wprowadzone przez nas technologie kryptologiczne pozwalają na rozproszenie pracowników w swoich domach „home office” przy zachowaniu bezwzględnie takiego samego standardu i przyzwyczajeń, które mają podczas pracy w Przychodni.

Krótko mówiąc, jesteśmy w stanie stworzyć taki scenariusz pracy, że pracownik „bierze” ze sobą swój telefon do domu, podłącza go do internetu (bez żadnej dodatkowej konfiguracji), tworzymy połączenie zdalnie z serwerem w Twojej przychodni i praca zdalna waszego Pracownika jest taka sama jak podczas jego pracy w przychodni.

Comoveo ułatwia pracę

Przenieś swój zespół na nowy poziom, łącząc obecne kompetencje zespołu sprzedaży
z efektywnymi procesami i przyjazną aplikacją.

14 dni za darmo, bez zobowiązań