Moduł reklamacji

Sprawne Rozwiązywanie Problemów

comoveo dla menagera

Nasz Moduł Reklamacji

Chcielibyśmy Wam przedstawić nasz innowacyjny Moduł Reklamacji, który został stworzony z myślą o jeszcze lepszym zarządzaniu procesem reklamacji i jeszcze szybszym rozwiązywaniu problemów. Dzięki niemu możecie mieć pełny wgląd w cały proces zamawiania elementów, podzespołów i produktów potrzebnych do realizacji zlecenia klienta oraz śledzić wszystkie aspekty związane z zakupami i dostawami od różnych dostawców.

Współpraca z Modułem Realizacji

Nasz Moduł Reklamacji działa w ścisłej współpracy z Modułem Realizacji. Jedną z kluczowych korzyści wynikających z tej integracji jest możliwość podpinania modułu realizacji do reklamacji. W ten sposób uzyskujecie pełen wgląd w przebieg całego procesu zamawiania elementów, podzespołów i produktów potrzebnych do realizacji zlecenia klienta.

przejrzyste oferty comoveo crm
funkcje 5

Jak To Działa

  1. Podpinanie Reklamacji: Gdy wystąpi problem lub reklamacja, możecie łatwo przypiąć moduł realizacji do konkretnej reklamacji. To sprawia, że macie pełen obraz tego, co było zamawiane od różnych dostawców i jakie komponenty są związane z reklamacją.
  2. Pełen Asortyment: Dzięki temu rozwiązaniu, macie szybki dostęp do pełnego asortymentu zakupionego od różnych dostawców. To pozwala na szybsze identyfikowanie i rozwiązywanie problemów.
  3. Komunikacja w Jednym Miejscu: Całość Modułu Reklamacji jest prowadzona tak samo jak Moduł Realizacji – na osi czasu. Wysyłacie i odbieracie e-maile bezpośrednio z tego modułu, co sprawia, że cała komunikacja związana z reklamacjami jest uporządkowana i łatwo dostępna.

Skontaktuj Się z Nami

Jeśli jesteście zainteresowani naszym Modułem Reklamacji i chcielibyście dowiedzieć się więcej o tym, jak może on pomóc w jeszcze sprawniejszym zarządzaniu reklamacjami, skontaktujcie się z nami. Chętnie opowiemy Wam więcej i pokażemy, jak możemy razem usprawnić procesy w Waszej firmie.

Dziękujemy za zainteresowanie naszym Modułem Reklamacji. Jesteśmy gotowi, aby pomóc Wam w skutecznym rozwiązywaniu problemów i poprawie jakości obsługi klienta.