Funkcje

Zobacz jakie funkcjonalności przygotowaliśmy dla Twojej firmy.

Zadania

dodawaj zadania i nie zapomnij już o niczym

Mądrze zarządzaj czasem pracy i sprawami firmowymi. Nie zrobisz przecież wszystkiego sam, przydzielaj współpracownikom zadania, kontroluj ich realizację.

Dzięki Systemowi będziesz otrzymywał e-maile i smsy z przypomnieniami o nadchodzących zadaniach.

lista zadań do zrobienia
szanse sprzedaży z lejkiem

Szanse sprzedaży

sprzedawaj skuteczniej

Comoveo CRM pomoże Ci w nadzorowaniu rozpoczętych kontaktów handlowych. Już nigdy nie będzie tak, że wyślesz klientowim ofertę i o nim zapomnisz. Każdy klient przejdzie cały proces sprzedaży, tak aby zostawił u Ciebie swoje pieniądze!

Ty i Twój handlowiec kontrolujecie stan obsługi klienta na wykresach tablicy Kanbana

Ofertowanie

twórz profesjonalne oferty

Korzystaj z profesjonalnego narzędzia do generowania ofert w PDFie. Wysyłaj bezpośrednio z aplikacji e-maile z załącznikiem do swoich klientów.

Masz pełen wgląd w w stworzone przez Ciebie dokumenty bez konieczności ich pobierania na komputer. U nas online to ONLINE!

mechanizm ofertowania
profil klienta

Baza kontaktów

uporządkowana, pod kontrolą

Wszyscy Twoi dostawcy oraz klienci bedą się czuć komfortowo w przygotowanych przez Ciebie Folderach, reszta uzupełnia się sama – sam to zobaczysz…

Bez mrugnięcia okiem masz dostęp do całej dokumentacji, która ich dotyczy – to wszystko  na kliknięcie Twojego palca.

Fakturowanie

wystaw fakturę w 60 sekund

skróć sobie pracę przy wprowadzaniu danych klienta, wprowadź jego NIP a reszta zajmiemy się MY, pobierzemy dane z GUS-u.

To, że fakturę możesz wystawić dla konkretnego klienta i jego oferty mając cały czas kontrolę nad tym co robisz…no cóż- tak to zaprojektowaliśmy;)

lista faktur comoveo crm

... ale to jeszcze nie wszystko co mamy dla Ciebie

Aż głupio powiedzieć, mamy tak dużo funkcji, które podniosą Ci ciśnienie, że dopiero teraz możesz z nich /dzięki nam ;)/ skorzystać

Tak w skrócie, możesz sobie poukładać Swój biznes dlatego, że masz dodatkowo:

Emailing

Tworzenie szablonów do wysyłania e-maili oraz mechanizm do masowego ich wysyłania pozwala szybko kontaktować się ze swoimi klientami

Zgłoszenia

Obsługa reklamacji oraz zgłoszeń to bardzo ważny element szanujących się firm. Automatycznie pobieraj zgłoszenia z emaila do Comoveo CRM i rozwiązuj je.

Chmura

Nielimotowane, bezpieczne miejsce do przechowywania dokumentów firmowych, dla każdego użytkownika. Możliwość powiązania plików do elementów systemu.

Notatnik

Zapisuj wszystkie ważne informacje na temat firmy, linki, spostrzeżenia. W łatwy sposób masz możliwość przeszukania swojego notatnika.

VOIP

Integracja aplikacji z telefonią internetową. Identyfikacja osoby dzwoniącej na podstawie danych z aplikacji. Możliwość wykonywania połączeń bezpośrednio z Comoveo CRM.

Poczta e-mail

Dzięki wbudowanemu programowi pocztowemu nie ma konieczności posiadania zawsze przy sobie komputera. Z dowolnego miejsca z dostępem do internetu można korzystać z poczty.

Komunikator

Wbudowany komunikator wewnętrzny, pozwala szybko kontaktować się ze współpracownikami.

Archiwum

Jeżeli Ty lub ktoś z Twoich pracowników usunie jakieś dane z systemu, będziesz mógł w prosty sposób odzyskać usunięte kontakty, oferty, załączniki.

Comoveo ułatwia pracę

Przenieś swój zespół na nowy poziom, łącząc obecne kompetencje zespołu sprzedaży
z efektywnymi procesami i przyjazną aplikacją.

14 dni za darmo, bez zobowiązań