comoveo_logo
climb-comoveo

Wejdź na nowy poziom organizacji sprzedaży!

Zastosuj rozwiązania systemowe, dzięki którym usprawnisz działania w wielu działach w Twojej firmie. Zorganizuj lepszą sprzedaż i obsługę klienta!

CEL 1

STWÓRZ DZIAŁ HANDLOWY, KTÓRY WYMIATA!!!

team_comoveo

Szybkie przygotowywanie ofert.

Przygotowanie profesjonalnej, rozbudowanej oferty zajmuje mniej niż minutę!

Wzmacnianie więzi z klientami.

Klienci bardzo cenią sobie firmę, w której sprzedawcy są zawsze dobrze zorientowani w ustaleniach, pamiętają o telefonach, terminach prezentacji, mailach. Nic im nie umyka.

Wszystkie informacje nt. klienta w jednym miejscu.

Dane klienta, historia kontaktów i wszelkie przesyłane dokumenty – wszystko masz na kliknięcie. Zawsze i wszędzie.

Narzędzia do pracy i komunikacji zespołowej.

Komunikatory, notatniki, delegowanie zadań – wszystko to powoduje, że praca zdalna niczym się nie różni od pracy w biurze. Po prostu każdy robi swoje zadania znajdujące się w procesie.

Comoveo CRM wyposażony jest w narzędzia do raportowania przebiegu prac i osiąganych wyników.

 

Wystarczy kilka kliknięć, by sprawdzić wyniki pracy poszczególnych działów czy pracowników. Szybko możesz ocenić, czy sprawy idą w pożądanym kierunku i w dobrym tempie. Możesz wychwycić problemy czy zlokalizować “wąskie gardła”, zanim te nabiorą mocy i zaczną osłabiać Twoją firmę. Pod ręką masz aktualne dane, które pozwolą Ci zaplanować dalszy rozwój i monitorować postępy

CEL 2

KONTROLUJ SYTUACJĘ NA BIEŻĄCO

run_comoveo

CEL 3

ZORGANIZUJ ZGŁOSZENIA KLIENTÓW​

race_comoveo

Zmień problem w źródło dodatkowych przychodów.

 

Zgłoszenia reklamacyjne, szczególnie kiedy jest ich dużo, stają się prawdziwą zmorą i dla klientów i dla pracowników firmy. Comoveo CRM umożliwia łatwą i przejrzystą organizację takiego procesu. Firma zyskuje sprawność i szybkość w załatwianiu problemów związanych z produktami, za co klienci zwykle są bardzo wdzięczni.

Wiele firm nie docenia faktu, że szybka i skuteczna reakcja na problem klienta, często zamienia się w kolejne zakupy, zlecenia, polecenia i dobre opinie klientów na temat firmy!

Masz wszystkie narzędzia i dokumenty w jednym miejscu. Na kliknięcie.

Z Comoveo CRM pracujesz w chmurze. Sam system charakteryzuje się tym, że masz w nim wszystko i w trakcie pracy, nie musisz korzystać z dodatkowych aplikacji. W związku z tym, zawsze masz dostęp do ważnych dokumentów wszędzie tam, gdzie ich potrzebujesz.

Pracujesz tam, gdzie chcesz, z taką samą efektywnością, jak w biurze. Zawsze masz dostęp do wszystkich danych i informacji. Każdą sytuację rozgrywasz z pewnością i odpowiednią szybkością.

CEL 4

MIEJ ZAWSZE WSZYSTKO POD RĘKĄ​

ball_comoveo
team_comoveo

ZASADNICZY CEL

Wygrywaj swoje Szanse Sprzedaży. Ty i cały Twój Zespół!

 

Dzięki Comoveo CRM będziesz to robić skutecznie i efektywnie.

A dodatkowo będziesz przemieniać już obsłużonych klientów w kolejne Szanse Sprzedaży, transakcje, zlecenia. A to już czysty zysk, bo wiesz doskonale, że w tym przypadku odpadają Ci koszty na dotarcie i pozyskanie klientów. Przy odpowiednio sprytnym podejściu Twoi zadowoleni klienci przyprowadzą Ci kolejnych.

Na taki właśnie, Twój sukces, pracować będzie system i zespół Comoveo CRM.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

COMOVEO CRM
ul. Rybacka 11
56-656 Wrocław
tel. +48 71 736 08 17
kontakt@comoveo.com

Dział Sprzedaży i Obsługi Klienta
Paweł Ogrodnik
pawel@comoveo.com
tel. +48 71 715 23 37