Funkcje - Comoveo - Prosty system CRM dla firm

Co to jest Comoveo CRM?

Comoveo CRM to aplikacja do zarządzania firmą typu CRM online dla małych i średnich firm. Łatwa w obsłudze aplikacja internetowa ułatwiająca zarządzanie z relacjami z Twoimi klientami oraz obsługę spraw firmowych. Dzięki dostępowi do wszystkich funkcji online, pozwala wydajnie pracować w zespole. System umożliwia pracę również mobilnie na telefonach i smartfonach.

Kontakty

Twoja firmowa książka kontaktów. Wykorzystaj pola opisowe i tagi, aby łatwo pogrupować osoby i firmy z którymi współpracujesz. Zobacz wszystkie sprawy w jednym miejscu.

Zadania

Zarządzaj zadaniami do wykonania wprost w swoim CRM-ie. Powiąż zadania z innymi elementami i przydziel do niego odpowiedzialną osobę. Otrzymuj powiadomienia SMS oraz powiadomienia PUSH.

Oferty

Przygotowuj profesjonalne oferty korzystając z kreatora. Przesyłaj gotowe w  3 minuty oferty w PDF do klienta i realizuj zlecenia. Nie zapomnij o żadnym etapie realizacji dzięki przypomnieniom.

wizualizacja systemu
Kokpit aplikacji CRM

Bądź na bieżąco

Dodawaj ważne informacje w notatkach. Miej podgląd na powiązane zadania i interesy. Bądź na bieżąco ze zmianami innych użytkowników przez powiadomienia i wzmianki.

kalendarz

Osobisty kalendarz

Umieszczaj ważne sprawy w kalendarzu. Zadania, notatki oraz przypomnienia – już o nich nie zapomnisz.

segregatory

Segregatory

Przechowuj ważne dokumenty w segregatorach. Segreguj inwestycje dla konkretnego klienta w jednym miejscu

komunikacja

Komunikator firmowy

Korzystaj z tablicy firmowej i bezpiecznego komunikatora wewnątrz-firmowego.

Raporty

Sprawdź jak wygląda sprzedaż na przestrzeni czasu. Dowiedz się, którzy pracownicy są najbardziej aktywni i zwiększ ich efektywność. Raporty w prosty sposób pozwolą Ci sprawdzić którzy klienci są dla Twojej firmy ważni.

raporty pracowników
bezpieczeństwo SSL

Bezpieczeństwo

Połączenie z aplikacją jest bezpieczne jak w banku ponieważ korzystamy z szyfrowanych połączeń SSL. Dodatkowo możesz wylogować użytkownika swojego systemu w przypadku gdy podejrzewasz, że dostęp do konta jest niebezpieczny lub dane zostały wykradzione.

czas konfiguracji

Szybka konfiguracja

Aplikacja w chmurze jest dostępna po 10 sek. od wypełnienia formularza rejestracji. Całkowita konfiguracja dla potrzeb Twojej firmy, uzupełnienie danych firmowych, dodanie kont pracowników, zaimportowanie klientów – w sumie potrwa tylko 20 minut.

pomysły nowe funkcje

Częste aktualizacje

Nieustannie rozwijamy nasz CRM online udoskonalając istniejące rozwiązania i wprowadzając nowe. Nie musisz się martwić aktualizacjami, ponieważ otrzymujesz je całkowicie bezpłatnie i bez potrzeby klikania czegokolwiek. My wprowadzamy nową funkcje – Ty korzystasz od razu.

+150
Firm codziennie
loguje się do ComoveoCRM

97%
Klientów poleca
nas swoim znajomym

Załóż bezpłatne konto w 10 sekund