System CRM Comoveo dla branży budowlanej

Aplikacja do zarządzania firmą z branży budowlanej

Prowadzisz firmę z branży budowlanej? Zapoznaj się z zaletami naszej aplikacji! Zobacz jak profesjonalnie przygotujesz m.in. oferty dla klienta i jak jeszcze skuteczniej możesz zarządzać swoim zespołem.

Z możliwości naszego oprogramowania dla budownictwa korzystają zarówno biura projektowe oraz firmy budowlane, jak i wykonawcy usług wykończeniowych, producenci sprzętu oraz materiałów budowlanych.

Czy warto wybrać dedykowaną aplikację dla firmy okiennej?

Aplikacja Comoveo pozwala na sprawne zarządzanie firmą oraz posiada specjalnie przygotowane narzędzia z uwzględnieniem specyfiki branży. Użytkownik lub pracownik przygotowuje wycenę okien wraz z ich wizualizacją, a następnie generowana jest oferta ze szczegółowym kosztorysem. Aplikacja działa samodzielnie lub może być podłączona do strony internetowej. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii rzeczywistości rozszerzonej użytkownik może szybko tworzyć wyceny przy pomocy smartfonów i tabletów.

architecture-1719526_1280

Przejrzyste raporty

Uważamy, że profesjonalne podejście do obsługi klienta jest bardzo ważne w każdej szanującej się firmie. Dlatego nasz produkt, pozwala przygotować w bardzo prosty sposób ofertę dla klienta. Jej prezentacja ma bardzo istotny wspływ na podejmowanie decyzji zakupowych przez potencjalnych klientów.

Czy warto wybrać program dla firmy sprzedającej ogrodzenia?

Aplikacja Comoveo przystosowana została do zarządzania firmą, zajmująca się sprzedażą ogrodzeń. Istnieje możliwość przygotowania wyceny ogrodzeń wraz z ich wizualizacją, po czym automatycznie generowany jest szczegółowy kosztorys dla klienta. Aplikacja działa samodzielnie lub może być podłączona do strony internetowej. Użytkownicy Comoveo-CRM mogą przy pomocy smartfonów i tabletów szybko tworzyć wyceny. Umożliwia to zastosowanie innowacyjnej technologii naszego systemu.

fence-450670_640

Przejrzyste raporty

Uważamy, że profesjonalne podejście do obsługi klienta jest bardzo ważne w każdej szanującej się firmie. Dlatego nasz produkt, pozwala przygotować w bardzo prosty sposób ofertę dla klienta. Jej prezentacja ma bardzo istotny wspływ na podejmowanie decyzji zakupowych przez potencjalnych klientów.

Czy warto wybrać program dla biura projektowego?

Aplikacja Comoveo umożliwia sprawne zarządzanie biurem projektowym z wykorzystaniem specjalnie przygotowanych dla niego funkcjonalności. Aplikację polecamy dla firm, które świadczą  m.in. usługi projektowe polegające na stworzeniu indywidualnego projektu domu, adaptacji gotowych projektów, aranżacji wnętrz czy projektów ogrodów.

Wiele dokumentów, które są dostarczane i tworzone w procesie projektu są dużym problemem dla firmy. Nasze oprogramowanie pozwala w jednym wirtualnym miejscu przechowywać tego typu dokumentację – łatwo ją przeglądać oraz przeszukiwać.

architecture-1857175_1280

Przejrzyste raporty

Uważamy, że profesjonalne podejście do obsługi klienta warunkuje dobre relacje i przekłada się na pozytywny wizerunek firmy. Dlatego nasz produkt pozwala przygotować w bardzo prosty sposób ofertę dla klienta. Jej prezentacja ma bardzo istotny wspływ na podejmowanie decyzji zakupowych przez potencjalnych klientów.

ico

Kalendarz

Firmy budowlane często realizują kilka projektów jednocześnie, jak też mają terminarz wypełniony na najbliższe kilka miesięcy. Nasz CRM ma interaktywny, przejrzysty kalendarz grupowy. W formie dziennika zadań pozwala na planowanie czasu pracy pracowników i kontrolę wykonanych obowiązków. Zapisywanie informacji na temat planowanych działań, spotkań czy harmonogram prac zostanie w pamięci systemu, a jego widoczność w panelu sprawi, że żadna informacja nie umknie Twojej uwadze.

ico

Dokumentacja

Funkcją, która z pewnością zainteresuje każdego menedżera z firmy budowlanej, jest możliwość zapisu wszelkiej korespondencji, dokumentacji i akt w bazie danych. Pozwala to na uporządkowanie, grupowanie i przechowywanie informacji wraz z szybkim dostępem do nich. Współdzielenie danych pozytywnie wpływa na poprawę komunikacji wewnętrznej, jak i zewnętrznej. Zaawansowana wyszukiwarka, po wpisaniu frazy, wskaże wszelkie pasujące zwroty i pozwali zachować porządek w dokumentacji.

ico

Sprzedaż

Kolejna z funkcjonalności polega na zarządzaniu sprzedażą. Każdorazowo można monitorować akcję, na każdym z jej etapów dzięki generowanym raportom oraz lejkowi sprzedaży w postaci diagramów. Raporty są przechowywane i automatycznie rozbudowywane we wszelkie nowe dane. W każdej chwili można uzyskać aktualny raport oraz udostępniać go innym podmiotom. Uzyskiwanie raportu jest możliwe w każdej chwili, z wyselekcjonowanej ilości zapisanego materiału na osi czasu.